SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Haft komputerowy jest najbardziej ekskluzywną i trwałą metodą znakowania. Wykonujemy bluzy z haftem na zamówienie, jak również haft na różnych elementach garderoby, takich, jak: czapki, koszule, polary, jak również na ręcznikach czy torbach.

Termin realizacji: nawet do 24 h

W naszej firmie wykonujemy haft na koszulkach ale także na różnego rodzaju innej odzieży i gadżetach np. na bluzach, koszulach, polówkach, polarach, ale także na czapkach, ręcznikach czy torbach. Przy wyborze projektu nie trzeba się ograniczać – w naszej hafciarni posiadamy duży wybór nici przez standardowe gładkie, ale także nici metalizowane, wypukły haft 3D, nici neonowe oraz bardzo trwałe nici ognioodporne. Haft na zamówienie będzie nie tylko oryginalny, ale także profesjonalny.

Haft to najtrwalsza metoda znakowania – jest praktycznie niezniszczalna. Hafty nie tracą koloru ani formy podczas prania, można też swobodnie prasować je żelazkiem, choć sama powierzchnia haftu docelowo tego nie wymaga.

Folie flex w wielu odcieniach oraz rodzajach, które przenoszone są na materiał przy pomocy wysokiej temperatury, dzięki czemu nadruk wykonany tą metodą jest niezwykle trwały.

W naszej ofercie, poza foliami w standardowych kolorach, znajdują się również folie flex ozdobne z różnymi efektami: brokatowym, złotym i srebrnym, matowym, odblaskowym. Folie flex można stosować na dowolnych rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze, elastanie i innych.

Folia flex jest to nadruk jednokolorową folią, dostępną w wielu kolorach i rodzajach. Folia przenoszona jest na materiał za pomocą pras przemysłowych przy użyciu wysokiej temperatury. Dzięki temu nadruk jest bardzo trwały.

Nadruk flex jest metodą stosowaną głównie przy mniejszych ilościach, druk flex sprawdza się bowiem przy wykonywaniu nadruków już od jednej sztuki. Projekt przygotowywany jest w formie wektorowej i przekazywany do plotera tnącego w odbiciu lustrzanym, który wycina go ze specjalnej gładkiej folii o jednolitym kolorze.

Nadruk folią flex po wprasowaniu go w materiał jest bardzo trwały – czyli zupełnie inaczej niż w wypadku zwykłej naprasowanki. Flex teoretycznie znosi wysokie temperatury prania (wg producenta nawet do 70ºC) oraz wirowanie. Aby jednak folia była trwała na materiale i z niego nie schodziła po pewnym czasie, należy stosować zasady prania odzieży z nadrukiem. W naszej ofercie, poza foliami w standardowych kolorach, znajdują się również folie flex ozdobne z różnymi efektami: brokatowym, złotym i srebrnym, matowym, odblaskowym. Folie flex można stosować na dowolnych rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze, elastanie i innych.

Folia flock, inaczej folia z meszkiem, posiada delikatną w dotyku strukturę zamszu. To celulozowe włókna odpowiadają za charakterystyczną, „meszkowatą” powierzchnię i dużą głębię kolorów.

Nadruk jest utrwalany na materiale przy pomocy prasy przemysłowej w wysokiej temperaturze. Nadruk wykonany folią flock charakteryzuje się niezwykłą trwałością – oczywiście przy zachowaniu zasad prania odzieży z nadrukiem. Tą metodę z powodzeniem można stosować zarówno na naturalnych, jak i syntetycznych tkaninach. Jest to ciekawa metoda znakowania alternatywna względem haftu. Nadruk flock jest grubszy od flexu, a jego aksamitna powierzchnia jest delikatnie wypukła. Folie różnią się również grubością. Folia flex oscyluje w granicach 50 do 170 mikronów, flock jest kilkakrotnie grubszy i sięga nawet 420 mikronów.

Technika ta doskonale nadaje się do odwzorowywania jednokolorowych projektów. Folię flock z powodzeniem można stosować zarówno na naturalnych, jak i syntetycznych tkaninach. Jest to ciekawa metoda znakowania alternatywna względem haftu.

Opłacalna od jednej sztuki, ponieważ nie ma kosztów przygotowalni. Na cenę wpływa nakład oraz wymiar nadruku.

Folia flex lateksowa to najbardziej innowacyjna i oparta na ekologicznych farbach metoda znakowania, która posiada szerokie spektrum możliwości. Jest to technika nawierzchniowa, która utrwalana jest na materiale za pomocą pras przemysłowych w wysokiej temperaturze.

Folia oddaje pełną głębię kolorów, dlatego idealnie nadaje się do przenoszenia wielokolorowych zdjęć i grafik na wszystkie materiały, również poliestrowe: odzież sportową, kurtki, koszulki poliestrowe. Folia flex lateksowa daje możliwość znakowania odzieży, ale również elementów wystroju wnętrz, np. poduszki.

Jest to trwała metoda, ponieważ wystarczy na około 150 prań, przy zachowaniu odpowiednich zasad prania odzieży z nadrukiem. Zalecamy wykonywanie nadruków o mniejszej powierzchni, ponieważ nadruk jest dość sztywny i może być średnio wygodny przy dużych nadrukach.

Opłacalna od jednej sztuki, ponieważ nie ma kosztów przygotowalni. Na cenę wpływa nakład oraz wymiar nadruku. 

Sublimacja to technika druku wykorzystująca zjawisko sublimacji. Wydruk wykonywany jest specjalnymi tuszami, nanoszonymi na papier do sublimacji (transferowy). Następnie prasa do sublimacji o wysokiej temperaturze wykorzystywana jest do przenoszenia nadruku na odzież.

Druk sublimacyjny wykonywany jest na jasnych materiałach poliestrowych, najczęściej na odzieży sportowej typu koszulki, topy, bluzy, ale także może być wykonywany na poduszkach, podkładkach pod myszkę oraz specjalnych kubkach z powłoką poliestrową. Koszulki sublimacyjne idealnie nadadzą się na treningi czy biegi.

Termin realizacji: nawet do 24 h

Sublimacja jest procesem chemicznym. Nadruk wykonywany jest przy pomocy tuszy sublimacyjnych. Są to w rzeczywistości barwniki, które wiążą się wyłącznie z włóknami poliestrowymi. Podczas dociskania kalki do produktu w prasie przemysłowej barwnik zostaje podgrzany, dochodzi do dwóch istotnych procesów: barwnik zmienia swój stan skupienia bezpośrednio ze stałego na gazowy, a włókna poliestrowe tkaniny otwierają się i przyjmują barwnik, który przenika do ich wnętrza zamiast osadzać się na powierzchni, co ma miejsce w przypadku innych metod nanoszenia grafik na produkt. Kiedy działanie wysokiej temperatury ustaje, włókna ponownie się zamykają, trwale przyjmując barwnik sublimacyjny. Efektem końcowym procesu jest wyrazisty obraz „wdrukowany” w koszulkę – który jest niewyczuwalny w dotyku.

Wysoka jakość usług

Świadcząc kompleksowe usługi począwszy od projektu i doradztwa, poprzez jego wykonanie, a kończąc na gotowym produkcie, zaspokajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Rzetelnie, Profesjonalnie,
Zawsze na czas

Powierzając nam pracę możesz być pewny, że całe zlecenie będzie wykonane w założonym termine, a jakość naszych uług będzie na najwyższym poziomie.

Szeroki wybór cenowy i jakościowy odzieży reklamowej i roboczej

Przykładowe realizacje