Zakończenia smyczy

 

 

Szerokości smyczy reklamowych:Do wyboru mamy: 10mm, 15mm, 20mm i 25mm.Zdecydowanie najpopularniejszą szerokością smyczy jest 1,5cm, bo zazwyczaj wystarcza, żeby logo było czytelne. Przy mniej szczegółowe logo lub sam napis wystarcza smycz 10mm. Niemniej najbardziej popularne to 15mm, a potem 20mm.

 

 

Zakończenia standardowe1. Karabińczyk. Standardowo w każdej smyczy na końcu jest metalowy karabińczyk. Klasyczny wygląda jak na zdjęciu poniżej, ale posiadamy także inne - np. typu krab, karabińczyk czarny PCV, oraz karabińczyki czarne lub złote.

 

2. Plastikowa złączka.Do drugi najpopularniejszy dodatek do smyczy. Plastikowa złączka wszywana jest w dolnej części smyczy i pozwala wypiąć jej kilkucentymetrowy odcinek, na który też można nanieść nadruk.

Karabińczyk

Plastikowa złączka

3. Zawieszka na telefon/pendrive

Zawieszka na telefon to trzeci najpopularniejszy dodatek do smyczy.Poniżej zawieszka, którą możesz wybrać zamiast karabińczyka. Zawieszkę można odpiąć

 

Zawieszka na telefon/pendrive

 

4. Zawieszka na telefon/pendrive

zawieszki są stosowane wtedy, kiedy chcesz mieć i karabińczyk i zawieszkę na telefon - równocześnie. Zawieszka może być wpięta (jak na smyczy czarnej) lub wszyta równolegle do karabińczyka (smycz czerwona).

Zawieszka na telefon/pendrive

5. SMYCZE REKLAMOWE Z ZAPIĘCIEM NA KARK Ten rodzaj złączki nazywana jest też złączką bezpieczeństwa. Specjalna złączka wszyta na wysokości karku to częsty wymóg pod względem BHP.Smycz może posiadać samą złączkę bezpieczeństwa (plus np. standardowy karabińczyk) ale może mieć też kilka złączek i zakończeń, które możemy wszyć wg Twoich potrzeb.

 

Smycz reklamowa z zapięciem na karku

 

6. SMYCZE REKLAMOWE Z KÓŁECZKIEMTo zakończenie należy do niestandardowych. Metalowe kółeczko może być wszyte zamiast karabińczyka lub obok karabińczyka

Smycz reklamowa z kółeczkiem

Zapytanie ofertowe

biuro@nadrukiati.pl

tel.: +48 509 201 853

Ul. Główna 49

05-530 Czachówek

Polub nas na Facebooku

NADRUKIATI.PL