Sublimacja to metoda znakowania jasnych materiałów poliestrowych oraz dodatków, np. kubków, poduszek, puzzli, drewna, metalu i wielu innych. Ta metoda nadruku nie nadaje się jednak na znakowanie odzieży wykonanej z bawełny, jeansu itp.

 

Nadruki naniesione metodą sublimacji są niewyczuwalne w dotyku oraz odporne na wielokrotne pranie ponieważ trwale wnika w strukturę materiału. Doskonale odwzorowuje wielokolorowe zdjęcia i grafiki.

Sublimacja

Folia flex jest to gładka jednokolorowa folia występująca w wielu odcieniach, która przenoszona jest na materiał przy pomocy wysokiej temperatury. Nadruk wykonany folią flex charakteryzuje się niezwykłą trwałością.

 

Folie flex występują również z różnymi efektami, takimi jak: brokat, złoto, srebro, mat, odblask i kolory fluorescencyjne. Można ją stosować na wszystkich rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze, elastanie i innych.

Folia Flex

Folia flock, inaczej jest zwana folią z meszkiem, posiada strukturę zamszu, która jest delikatna w dotyku. Jest ona utrwalana na materiale przy pomocy wysokiej temperatury. Nadruk wykonany tą techniką jest bardzo trwały.

 

Folia flock doskonale odwzorowuje jednokolorowe projekty. Dobrze łączy się z materiałami takimi jak: bawełna, poliester, mieszanki bawełny z poliestrem oraz naturalnymi i syntetycznymi tkaninami

Folia Flock

Folia Subliflex to metoda łącząca folię flex z tuszami sublimacyjnymi. Pozwala nanosić dowolną grafikę o wielu kolorach. Nadruk wykonany tą metodą jest równie trwały co nadruk wykonany folią flex.

 

Transfer można wykonać na tkaninach o różnym składzie. Nadruk można nanosić na bawełnę, poliester, jeans, ortalion itp. Folia doskonale odwzorowuje kolory.

Folia Subliflex

Folia Subliflock to metoda łącząca folię flock i sublimację. Pozwala przygotować wielokolorowy nadruk z charakterystycznym dla folii flock "meszkiem". Nadruk tak samo jak ten wykonany folią flock również jest bardzo trwały.

 

Transfer jest możliwy na różnych tkaninach. Można go nanosić na wiele rodzajów materiałów. Folia znakomicie odwzorowuje kolory.

Folia Subliflock

Folia Sublitex to metoda nadruku na odzieży, która pozwala nanosić grafikę o wielu barwach. Struktura folii przypomina jeans. Nadruk wykonany tą metodą charakteryzuje się wysoką trwałością.

 

Nadruk można nanieść na materiałach o różnorakim składzie. Transfer można wykonać m.in. na bawełnie, poliestrze, jeansie itp. Folia bardzo dobrze odwzorowuje kolory.

Folia Sublitex

Trudny wybór?

 

Zadzwoń – podpowiemy Ci, która technika będzie najlepsza dla Twojego projektu.
 
Tel. 509 201 853

Kontakt

Zapytanie ofertowe

biuro@nadrukiati.pl

tel.: +48 509 201 853

Ul. Główna 49

05-530 Czachówek

Polub nas na Facebooku

NADRUKIATI.PL