Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Istniejemy na rynku od 2018 roku. Tworzymy odzież codziennego użytku, reklamową, roboczą oraz sportową. Nadruki nanosimy również na gadżety, takie jak: kubki,smycze, torby i wiele innych. Nasza oferta jest więc skierowana do szerokiego grona odbiorców. Klientom indywidualnym polecamy zapoznanie się z naszą ofertą sklepową, ale również naniesiemy na nasze produkty każdą zachciankę i własne projekty. Firmom oraz klubom sportowym możemy zaproponować profesjonalną współpracę. Wycenimy dla państwa zamówienie oraz zagwarantujemy szybką realizację i błyskawiczną wysyłkę.

Fachowe podejście

Kończąc kursy i szkolenia rozszerzamy swoją wiedzę by być skuteczniejsi w rozwiązywaniu problemów oraz poznawać coraz to nowsze narzędzia pracy. Wierzymy, że najważniejsze we współpracy jest wzajemne zaufanie i szacunek dla drugiej strony. 

Profesjonalne programy

Wszystkie projekty tworzymy w najnowszych oprogramowaniach Adobe i nanosimy je na materiały najwyższej klasy. Zależy nam, żeby nasi klienci cieszyli się z naszych projektów jak najdłużej i zawsze wracali z nowymi.

 

 

Czemu My?

Nadrukiati.pl

 

Powstało zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych, którzy poszukują oryginalnych rozwiązań nadruku. Metody, którymi się posługujemy to: sublimacja, folia flex, folia flock, subliflex, subliflock oraz sublitex.

Sportstrefa.com.pl

 

W swojej ofercie posiadamy również produkty dla sportowców. Dzięki współpracy z największymi producentami odzieży dla sportowców, możemy zaproponować korzystne warunki współpracy z: klubami, drużynami firmowymi oraz klientami indywidualnymi. 

Bombowekoszulki.pl

 

Już wkrótce !!!

Wiele metod nadruku

Ilość wykorzystywanych przez nas technik nadruku (sublimacja, technologia flex/flock, subliflex/subliflock) pozwala na realizację każdego, nawet najbardziej oryginalnego produktu.

 

 

Zapytanie ofertowe

Nasze projekty

biuro@nadrukiati.pl

tel.: +48 509 201 853

Ul. Główna 49

05-530 Czachówek

Polub nas na Facebooku

NADRUKIATI.PL