O FIRMIE

Działamy na rynku od końca 2018 roku. Zaczeliśmy od 2 maszyn i jednego pomieszczenia bez wiedzy, bez doświadczenia. Doświadczenie w znakowaniu odzieży, które zdobyliśmy w tym czasie, pozwala nam cieszyć się ogromnym zaufaniem naszych Klientów. Od początku naszej działalności sukcesywnie powiększamy naszą ofertę i wprowadzamy nowe technologie znakowania odzieży jak najnowsza technika któa zawitała w naszym domu, haft komputerowy. Oczywiście dalej nie zwalniamy tempa i już szukamy nowych metod, które w niedlugim czasie na pewno zawitają do naszego parku maszyn.

 Dzięki profesjonalnemu podejściu i pasji, a także partnerskim relacjom sprostamy każdym wymaganiom Kontrahenta. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie.Wycenimy dla państwa zamówienie oraz zagwarantujemy szybką realizację i błyskawiczną wysyłkę.

Nawiązując współpracę z naszą firmą możesz być pewien, że każde zlecenie zrealizujemy z pełnym zaangażowaniem i w umówinym terminie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu w branży reklamowej zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej odzieży oraz techniki jej znakowania.

Sprawdź nasze pozostałe strony

Firma OKLEJENI oferuje Państwu oklejanie witryn oraz montaż szyldów w Warszawie i okolicach. Wykonujemy druk wielkoformatowy: banery, naklejki, roll-upy i wiele innych. Pracujemy na najwyższej jakości produktach oraz dbamy o solidne wykonanie usługi. Jesteśmy rozwijającą się firmą, która wykorzystuje swój potencjał, umiejętności, a przede wszystkim dba, aby każdy klient był zadowolony z wykonanej usługi.

Sportstrefa to sklep internetowy z produktami sportowymi.

Nasz sklep jest szczególnie skierowany do klubów oraz firm dla których liczy się profesjonalne podejście do klienta.

Oczywiście nie wykluczamy klientów indywidualnych dla których również przygotowaliśmy korzystne ceny.

Koszulki i bluzy z nadrukiem są odpowiednie na wiele okazji. Wzory bożonarodzeniowe, na Dzień Matki, Dzień Ojca, dla babci, dziadka, urodzinowe lub na rocznicę umożliwiają znalezienie zabawnego T-shirtu lub bluzy dla niej i dla niego. To nie wszytsko, wykonamy też projket wyłącznie dla Ciebie!!!