SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

HaFTOWANE NASZYWKI

Ekonomiczna technika znakowania odzieży umożliwiająca precyzyjne oddanie kolorów oraz przejść tonalnych w logotypach i herbach np. klubowych.

 Cechuje się wyższą trwałością, niż materiał na który jest nanoszony. Jest odporny na środki piorące.

Pozwala na uzyskanie niesamowitego odwzorowania kolorów w nadruku uwzględniając przejścia tonalne.

 Technika pozwala na użycie wielu kolorów. W zależności od potrzeb wykonujemy nadruki fullkolor.

 

HAFT Z SUBLIMACJĄ

Naszywka drukowana to kolejna po aplikacji haftowanej hybrydowa technika połączenia haftu z tkaniną. W tym przypadku tkanina jest zadrukowywana grafiką a haft jedynie wykańcza ją po obwodzie. Ten rodzaj znakowania sprawdza się w sytuacjach, gdzie grafiki są bardzo różnorodne kolorystycznie i występują pomiędzy nimi przejścia tonalne, których nie można uzyskać w tradycyjnym hafcie. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, gwarantujące przeniesienie znaku lub grafiki bez utraty najmniejszego detalu.

 Technika pozwala na wykorzystanie dowolnej ilości materiałów i kolorów nici.

Technika wykorzystywana przy niewielkich nakładach lub indywidualnym jednorazowym zmówieniu.

 Naszywki można przytwierdzić do praktycznie każdej powierzchni.

 Technika pozwala na odwzorowanie 1:1 grafiki oraz kolorów.

HAFT BEZPOŚREDNI

Najbardziej prestiżowa technika znakowania odzieży wykorzystująca maszynę sterowaną komputerowo. Metoda znajduje szerokie zastosowanie w sferze formalnej, gdzie świetnie prezentuje się na koszulach, koszulkach polo, fartuchach ale bardzo dobrze sprawdza się również na torbach, plecach, kurtkach czy polarach. Efekt haftu komputerowego zachwyca estetyką i dokładnością wykonania, a znakowanie zachowuje nienaganną formę.

 Haft jest odporny na warunki atmosferyczne, zdzieranie i codzienne pranie. Wytrzymałość jest jednym z jego największych atutów.

Haft nie na darmo nazywany jest najbardziej trwałym sposobem znakowania. Dzięki świetnym niciom i splotom często „przeżywa” znakowany produkt.

 Haft jest kierowany przede wszystkim do wymagającego klienta , który chce być wyjątkowy przez znak jaki noszą jego pracownicy.

 Haft to jedna z niewielu tak wypukłych form znakowania odzieży. Nadaje trójwymiarowy wygląd produktom wzbogacając ich charakter i odbiór.

HAFT KOMPUTEROWY

Dziękujemy że jesteś z nami !!!

NadrukiATI są częścią Ati Group

Kontakt

 +48 509 201 853

 biuro@nadrukiati.pl

ul. Główna 49
    05-530 Czachówek

Odwiedź nas

Usługi

Haft komputerowy

Nadruki

Druk wielkoformatowy